Hakkımızda


ERPsecimi.com olarak yazılım seçimi ve uygulama süreçlerinin” uzun ve dikkat” gerektiren zorlu süreçlerden oluştuğunun farkındayız.

Özellikle ERP ve diğer yazılım seçimi içerisinde olan veya seçim çalışmalarına başlamayı düşünen kurum veya  kuruluşlara bilgi ve birikimlerimizi sunarak en doğru tercihleri yapması konusunda hizmet vermekteyiz.

ERPsecimi.com olarak tamamen bağımsız bir politika izlemekte ve herhangi bir yazılım tedarikçisine ya da iş ortağına bağlı kalmayarak yazılım seçimi ve uygulamaları konularında bilgi ve birikimlerimizi sizlere tarafsız bir şekilde sunarak doğru adımlar ile doğru tercihler yapmanızı sağlamaktayız.

Başlıca Yazılım seçimi, Proje yönetimi, Sözleşme yönetimi gibi konularada ki farkındalığınızı arttırmak ve bu zorlu süreçte size doğru sonuca kolayca götürecek olan adımlar konusunda bizimle iletişime geçiniz.

Web sitemizde İş Yazılımları ile ilgili en güncel ve en doğru bilgileri bulabileceğiniz gibi daha bir çok yararlı kaynağa erişerek ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilir veya bizlere ulaşarak soru ve düşüncelerinize cevap alabilirsiniz.

ERPsecimi.com ekibi