Yazılım Seçimi


ERPsecimi.com danışmanlık çözümleri kurumunuzun bütçesine, programına, endüstriyel ve operasyonel ihtiyaçlarına en uyumlu ERP ve diğer yazılımları bulmanızda yardımcı olacaktır.

ERPsecimi.com seçim yöntemimizi kullanarak, ERPsecimi.com’un bağımsız danışmanlarından oluşan ekibi, hangi ERP ve yazılım sistemlerinin (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM.... ve geliştirme modelinin) yalnızca sahip olduğunuz kurumla kalmayıp, sahip olmayı istediğiniz kurumla en uyumlu olduğuna kolaylıkla karar vermektedirler.

  • ERPsecimi.com bağımsızdır ve teknolojik olarak sorunsuzca güncellenebilmektedir. Bu, rakiplerimizin aksine kendi çıkarımıza tek bir yazılım veya yazılım tedarikçisi (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....) üzerinde dayatma yapmadığımız anlamına gelmektedir.

  • ERP ve diğer yazılım sistemleri (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....) hakkında öneriler sunmak amacıyla basit veritabanları kullanmak yerine, işletmenizi tanımak, işleyiş modelinizi anlamak, çalışanlarınızı tanımak ve kurumunuz için doğru olan çözümü bulmak için kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanmaktayız.

  • Kurumunuzun zaman tassarufu sağlaması, maliyetleri azaltması ve risklerden kaçınmasında yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir dizi tescilli ve kendisini kanıtlamış yöntem geliştirmekteyiz.

  • Danışmanlarımızın tümü ERPsecimi.com’un tescilli ERP veDiğer Yazılımlar (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....) ile ilgili eğitim programıyla sertifikalandırılmıştır. Bu sayede tüm firmanın bütün deneyiminden hareketle kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

  • ERPsecimi.com danışmanları, çok sayıda tedarikçi üzerinde hem ERP hemde diğer Yazılım çözümlerinde (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....),  seçim ve ipmlementasyon konularında uzmanlığa sahiptirler.

  • Tam yaşam çevrimi, ERP ve Diğer Yazılımların (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....) danışmanlık hizmetleri sunmamız sayesinde, yazılım tercihi yapacak müşterilerimiz pratik uygulamalarımız ve organizasyonel değişimlere dair deneyimlerimizden faydalanmaktadırlar. Böylelikle daha detaylı ve faydalı bir karara varabilmektedirler.

  • ERP tedarikçileriyle yapılan görüşmeler yoluyla, müşterilerimize ERP ve diğer yazılım (CRM, BI, DMS, PLM,SCM, HCM....) seçimleri ücretlerimize kıyasla daha fazlasından tasarruf etmelerini sağlayabilmekteyiz.